Õpiringid 2012

28. märts 2012 - seltssemud

Kallis kaaskannataja, õpiringi juht ja muidu tore inimene! 
Sellel aastal õpiringide tööd ei tunnustatud.
Juta Jõgi
Ettepanek on tulla kokku aprillis viimasel nädalal 24.-26.aprill, et viia läbi aastakoosolek, tähistada tähtpäevi ja jätkata täiendõppe kevadkursusega.  
Kallis kaaskannataja, õpiringi juht ja muidu tore inimene!
Kahjuks pole see 2012 aasta meie jaoks soodsalt alanud.
Olen endale võtnud aega, et harjuda mõttega, et sellel aastal õpiringide tööd ei tunnustatud. Pehmelt öeldes meie projektitaotlusi ei saadud rahastada või raskemalt öeldes - ei peetud vajalikuks meile stipendiume määrata, kuna raha taotlejaid olevat palju ja raha millegi pärast ei jätku. Ma polnud selleks ettevalmistatud ja küllap ka teie mitte.
Mis ja kuidas edasi saab - ei oska öelda. See ei rõõmustaks mind üldse ja küllap teidki mitte kui planeeritud tegevused ära jääksid, aga kohustada ei saa kedagi. Saab ainult paluda, et võimaluse piires ikka teete ja minu jaoks on eriti raske see, kui katkeb teabe saamine õpiringide tegevuse kohta. Aruanne ja lugu huvitavad mind ikka, sest MEIE SEMUD on ju info edasi andja ja meie tegevuse peegeldaja. Ka see peaks ilmumist jätkama!
Täitub ju sel aastal 85 aastat õpiringide aktiivse tegevuse algusest Eestimaal, 20 aastat õpiringide tegevuse taastamisest, kursustest õpiringi juhtidele 19 ja Seltsil 18 aastat, riigieelarvelisest toetusest 15 a ja projektist Elukestev õpe" 17. Need on väärikad arvud ja kui Haridusministeerium ei saa seda hinnata, siis tähistame ise oma tegevuse tähtpäevi oma jõududega.
Ettepanek on tulla kokku aprillis viimasel nädalal 24.-26.aprill, et viia läbi aastakoosolek, tähistada tähtpäevi ja jätkata täiendõppe kevadkursusega. Loomulikult arutada, kuidas edasi minna ja millised on teed ja võimalused tegevuse jätkamiseks. Kõigest aga täpsemalt aprilli alguses ja oodake sõnumit. Muidugi on iga mõte ja ettepanek teretulnud, pange pead tööle, ehk saame hakkama!
 
Praegu veel hästi kurb ja turgutamist vajav Juta tervitab
Kommentaarid: 0
Email again:

Lisa kommentaar:

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: